Moje  

doberman
 
prowincjuszka: Nigdy nie odmawiam drinka. A wiesz dlaczego? Nigdy nie wiadomo, czy to nie mój ostatni.
— Graham Masterton
3785.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Były momenty, kiedy chciałam się poddać i wrócić, ale wiedziałam, że życie nie jest łatwe i trzeba dalej próbować.
— Joanna Krupa
2744.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Mężczyźni chcą wypełniać inne ciała. Kobiety chcą, aby ktoś wypełnił ich duszę. Nadał ich pustce sens. Ale miłości nie ma. Są tylko złudzenia, którymi ścigamy się do łóżka.
— Piotr C. "Brud"
2531.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Mężczyźni obiecują kobietom różne rzeczy, których nie mają zamiaru dotrzymać, tylko po to, aby na chwilę zdjąć im majtki.
— Piotr C. "Brud"
6841.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie ma smutniejszego miejsca na świecie niż puste łóżko.
— Gabriel García Márquez
5754_b947_520.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Jednym z wyznaczników zdrowia psychicznego jest umiejętność godzenia się z tym, czego nie możemy zmienić. Trzeba umieć opłakać stratę i iść dalej.
— Nancy McWilliams
3250_2539_520.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Miałam zaledwie dwadzieścia parę lat, kiedy najlepsza część mojego życia się skończyła. Nie uważasz, że to straszne? Miałam w zasięgu ręki tyle możliwości, a kiedy się ocknęłam, nagle nie było niczego.
— Haruki Murakami
4326_28f5.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Jest piękna, ale pięknych kobiet się głównie pragnie. Do kochania trzeba znaleźć niezwykłą.
— A. Baniewicz
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie miałam nic do stracenia - mogłam albo spróbować i najwyżej by się nie udało, albo nie spróbować i potem żałować.
— Joanna Krupa
7342.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: A może jesteśmy pokiereszowani w środku tak bardzo, że nigdy nie znajdziemy tego, czego szukamy?
— Camilla Läckberg
8886_2b22.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: W życiu jest trudno znaleźć kogoś, komu można zaufać. Jest się prawdziwym szczęściarzem, mając chociaż jedną osobę, na której zawsze można polegać.
— V.C. Andrews
4536.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: - Przyjaźń jest dla pani ważna.
- Tak, wierzę, że są osoby, z którymi ma się do przejścia jakąś drogę. Nawet jeśli pokłócisz się z tym kimś i przez dwa lata się do siebie nie odezwiecie, to ten człowiek nie znika, codziennie przez te dwa lata wnerwia cię, ale ma miejsce w twoim życiu.
— Agnieszka Dygant
www.facebook.com/(…)timeline…
5166.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Zamartwiasz się myślami. Wracasz do waszej ostatniej rozmowy i odtwarzasz ją w głowie od początku do końca, prawda?
— Grey's Anatomy
3136.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Okazuj dobro wszystkim ludziom, bo nigdy nie wiesz, jaki krzyż przyszło im dźwigać ani jak bardzo potrzebują twojego wsparcia.
- Richard Paul Evans
 

doberman
 
prowincjuszka: To zabawne. Kiedy jesteś dzieckiem, myślisz, że nigdy nie umrzesz, ale kiedy tylko stuknie ci dwudziestka, czas zaczyna pędzić jak ekspres do Memphis. Tak sobie myślę, że życie dopadnie każdego.
— Fannie Flagg
8621_7f30.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Och, kochana! Ty nie możesz być zmęczona, Ty powinnaś tryskać życiem! Nie myśl za dużo, nie roztrząsaj i nie oczekuj, a reszta ułoży się sama.
7634_5ec2_480.jpeg
Pokaż wszystkie (1) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Jestem typem, który bardzo przeżywa to, że coś się nie uda, nie powiedzie, komuś się nie spodoba. Ja się tym mocno przejmuję, niestety. I z jednej strony potrafię np. kompletnie zapaść się w sobie, nie robić niczego, nie odzywać się – nawet do siebie – zamknąć się zupełnie, a z drugiej – daje mi to taką silną potrzebę udowodnienia, że jednak dam radę.
— Izabela Kuna
8057_8a60.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Idźmy na miłość, nie na noże.
- ZarysowanaWu
4067_d4f9_520.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Ja nie będę się Tobie tłumaczył, bo sam tego nie żądam od ciebie. Gdy wrócisz narąbana w środku nocy, wezmę cię, położę do łóżka, ściągnę ubrania i przykryję. Nie zapytam: “gdzie byłaś?” ale “czy bawiłaś się dobrze?” po co ja będę się pytał co robiłaś, kurde. Ufam Tobie, totalnie ludzkie zaufanie. I tu zrozumiałem, że to Ty jesteś tą i że to jest miłość. Że to ciebie spotkałem i dla ciebie chcę walczyć.
1760_6263.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: - Masz prace?
- Nie mam.
- To z czego Ty żyjesz.
- Z przyzwyczajenia.

- Literacka dzienność
6115_1702.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie zaniżaj się, by przypodobać się innym. Wejdź wyżej, by dać im przykład.
- Mateusz Grzesiak
9774_567d.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie bójcie się. Życie jest nieprzewidywalne. Za chwilę może zdarzyć się coś, co całkowicie rozwiąże wasze problemy.
– ks. Jan Kaczkowski
3048_d9ce.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Ludzie chcą innego życia, ale dają się wciągnąć w to samo, którym żyli ich rodzice; w to samo miasto, tę samą biedę, te same zmagania. Potem mają własne dzieci i pamiętają obietnice, jakie sobie składali: że wyniosą się stąd w cholerę. Ale nie wynoszą się, bo to nie jest takie łatwe.
— Tarryn Fisher
8234.jpg
Pokaż wszystkie (1) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Kobieta, która patrzy na jednego tylko mężczyznę, albo na jednego tylko nie patrzy - nasuwa to samo podejrzenie.
— J. de la Bruyere
2465_4c13.jpeg